Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
2000 li yılların başından itibaren sağlık sektöründe tıbbi gereçler tedariki ile başlayan sektör ilgimiz 2010 yılından itibaren gerek yurtiçi gerekse yurtdışı hastalara ülkemizin hızla gelişen tıbbi uygulamalarına ulaşmalarını sağlamak için uluslararası bir hizmet tedariki ile devam etti. Esteview adıyla yıllardır hizmet veren kuruluşumuz yeniden yapılanarak Elvan Sağlık Turizmi Ticaret Limited Şirketi adı altında ülkenin yeniden düzenlenen uluslararası sağlık turizmi politikaları gereği Sağlık Turizmi Aracı Kurumu olarak sektördeki varlığına ve dünyaya şifa dağıtmaya devam etmektedir.

Esteview; dünyanın her yerindeki hastalar için, en etkin tedavi yöntemi ve en düşük maliyet seçeneklerini birleştirerek, Türkiye’de tıbbi tedavi alanında en yüksek standartları hastalarına sunmayı taahhüt eden bir uluslararası sağlık turizm firmasıdır.

Esteview çatısı altında 100’ün üzerinde özel seçilmiş hastane bulunmaktadır. Bu hastane ağı Esteview ’in 10 yıllık profesyonel sağlık ekibi tarafından, hastaların gözünden bakılarak özenle seçilmiştir.

Esteview hastanın tüm hastalık sürecine hâkim olarak hastanın en doğru, en iyi hizmet alabileceği doktor ve hastaneyi seçer. Hastanın bu hastalığına özel olarak seçtiği doktor ile hasta adına gerekli ön görüşmeyi gerçekleştirir.
Esteview başka bir ülkede, yabancı bir kültürde sağlık hizmeti almanın zorluklarının farkında olarak hastalarımızın her zaman “evinde” olduklarını ve asla yalnız olmadıklarını hissetmelerini sağlamak amacıyla tedavilerinin her aşamasında profesyonel ekibi ile kendilerine eşlik eder.
Türkiye başta olmak üzere Almanya, Hollanda, İngiltere, Irak, Gürcistan ve Lübnan’da bulunan irtibat ofisleri ile uzman kadrosuyla hizmet vermekte olup, 2019 yılından itibaren  Avrupa’nın belirli ülkelerinde klinik faaliyetlerine başlamıştır.
 
Dünyanın her coğrafyasında ki hastalar için, etkin tedavi yöntemini düşük maliyet seçenekleri ile buluşturarak, Türkiye’de tıbbi tedavi alanında en yüksek standartları hastalarına sunmayı ilke edinmiş bir uluslararası sağlık turizm firması olan Esteview , kişilerin tüm hastalık sürecine dahil olarak hastanın en doğru, en iyi hizmeti en uygun fiyata alabileceği doktor ve hastaneyi özenle seçer. Esteview, Hastanın hastalık durumuna göre özenle seçtiği doktor ile hasta adına gerekli ön görüşmeyi yapar. Türkiye’de ilgili ameliyat ve tedavi için en uygun fiyatı hasta ile buluşturabilmek adına özenle çalışır. Sağlık Turizmi firması olarak hastalara ve hasta yakınlarına özel
  • Uçuş Bileti ve Vize Takibi
  • Havalimanından aktarma
  • Otel Rezervasyonu
  • İki Dil Konuşan Personel
  • Sağlık Sigortası
  • Tedavi Hakkında Bilgilendirme
gibi hizmetler standart olarak sağlanmaktadır.