İzmir Boyun Germe Fiyatları

15.06.2020
122
İzmir Boyun Germe Fiyatları

Cerrahi bakımdan düzenleme gerektiren boyun yapısına sahip olanlarda yapılan estetik operasyon ile anatomik yapısı bozuk olan bölge düzeltilmektedir. Boyun bölgesinde bulunan derinin daha ince olması nedeniyle bu bölgede ince bir yağ tabakası bulunmaktadır. Yapılan boyun germe operasyonlarında boyunda bulunan kaslara zarar verilmeden bozuk olan anatomik yapı düzeltilmektedir.

İzmir boyun germe fiyatları arasında en uygun fiyat ile hizmet veren kuruluşumuz aldığı ücretten çok hastalarının memnuniyetine önem vermektedir. Yapmış olduğumuz boyun germe operasyonlarında fiyatı belirleyen en önemli etken kişinin boyun yapısındaki bozukluğunun derecesidir. Genellikle boyun estetiği ameliyatında fiyatı belirleyen en önemli unsur yapılan işlemin türüdür. Yapılan işlemin türü de kişinin boyun yapısındaki bozukluğun durumu ile ilgilidir. Boyun germe operasyonu ile ilgili aklınıza takılan tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olabilmek ve fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Boyun Yapısının Bozuk Olmasının Nedenleri Nelerdir?

Kişide boyun yapısının bozulmasının birden fazla nedeni bulunmaktadır. Öncelikle boyun derisinin gevşeyerek sarkması boyun yapısının bozulmasının en belirgin sebebi olarak bilinmektedir. Bunun dışında boyunda yer alan ve platysma adı verilen kasın gevşeyerek sarkması da boyun yapısının bozulma nedenleri arasında yer almaktadır. Kişinin yaşının ilerlemesi ve kilo alımına bağlı olarak boyunda yer alan deri altı yağ yastıklarında büyüme yaşanması boyun yapısını bozmaktadır. Genetik etkiler sebebiyle kişinin çene yapısı, kemik yapısı ve sarkan tükürük bezleri boyun yapısının bozulma nedenleri arasında gösterilmektedir.

Boyun yapısında bozukluk görülen kişiler olduğundan daha yaşlı görünmekte ve daha genç ve dinamik görünmek isteyen kişiler boyun germe operasyonuna ihtiyaç duymaktadır.

İzmir Boyun Germe Fiyatları

İzmir Boyun Germe Fiyatları

Boyun Germe Ameliyatı

Boyun germe ameliyatı için bize başvuran hastalarımızın öncelikle ilk muayeneleri yapılırken alanında uzman olan cerrahlarımız tarafından tıbbi hikâyeleri, kullanmakta oldukları ilaçlar, sigara kullanıp kullanmadıkları gibi konular hakkında kendisinden bilgi alınmaktadır. Kendisine boyun germe operasyonu ile ilgili tüm detaylar anlatılarak hasta bilgilendirilmektedir.

Ameliyattan bir hafta sonra dikişler alınmakta ve genellikle on gün içerisinde müdahale edilen bölgede görülen şişlik ve morluklar kendiliğinden düzelmektedir. Ameliyat sonrasında hastaya iki üç hafta istirahat önerilmektedir.