İzmir Çene Ucu Fiyatları

15.06.2020
113
İzmir Çene Ucu Fiyatları

Çene ucu estetik operasyonları genellikle bir saatlik süre içerisinde gerçekleştirilen bir işlemdir. İzmir çene ucu fiyatları arasında uygun fiyat garantisi sunan kuruluşumuz hastaların ilk muayenesi sonucunda hastaya yapılacak olan işlemin fiyatını net bir şekilde bildirmektedir. Çünkü fiyatın belirlenmesinde kişinin ihtiyacı olan işlemin türü çok büyük önem taşımaktadır. Hangi estetik işlemlere ihtiyaç duyulduğu fiyatı belirlemede büyük rol oynar.yapmış olduğumuz çene ucu oparasyonları ile ilgili sorularınıza yanıt bulabilmek için bizimle iletişime geçmeniz ve randevu talep etmeniz yeterli olacaktır.

Çene Ucu Estetiği Nedir?

Kişinin genetik yapısın ve çevresel faktörlerin etkisi ile çene yapısında bozukluklar  görülmektedir. Estetik alanda duyulan ihtiyaçların karşılanması için bu anlamda insan vücudunun birçok bölgesinde estetik operasyonlar yapılabilmektedir. Yapılan bu estetik operasyon sonucunda anatomik yapısında bozukluk görülen bölge kısa süren işlemler sonucunda düzeltilebilmektedir.

Çene ucu estetik ameliyatlarında ilk olarak hastanın gerekli olan yüz ölçümleri detaylı bir şekilde yapılarak işleme başlanmaktadır. Yapılan ölçümler operasyonun şeklini ve türünü etkileyen faktörler arasında yer aldığından dolayı bu ölçümün doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Hastanın ihtiyacına ve isteğine göre ameliyatın şekline ve türüne karar verilmektedir. Çene ucu ameliyatlarında dolgu enjeksiyonu,protez yerleştirme ve osteomi olmak üzere üç farklı uygulama yapılmaktadır. Bu uygulama türünü hastanın isteği belirlemektedir.

İzmir Çene Ucu Fiyatları

İzmir Çene Ucu Fiyatları

Çene ucu operasyonu sonrasında çene ucunda görülen ve yüz yapısını olumsuz şekilde etkileyen görüntü ortadan kaldırılmaktadır. Çene ucu estetiği oldukça kolay bir operasyon olmasının yanında hastanın olduğundan daha genç görünüm kazanmasına sebep olan bir işlemdir.

Çene ucu ameliyatlarında hastanın en fazla dikkat etmesi gereken konu kullanmış olduğu aspirin ve benzeri kanamayı artırıcı ilaçlar kullanıyor ise bu durumdan mutlaka hekimini haberdar edip operasyonu gerçekleştirecek olan hekimin önerdiği süre içerisinde ilacı kullanmayı kesmesidir. Çünkü bu tarz ilaçlar kanamayı artırdığından dolayı ameliyat esnasında bazı sıkıntılar yaşanmasına neden olabilmektedir.

Aynı şekilde sigara kullanan hastalar da ameliyattan bir süre önce ve sonra sigara kullanmaya son vermeleri gerekmektedir. Yapılan çene ucu operasyonu hastanın hastanede yatmasını gerektirmeyen bir işlemdir ve hasta taburcu olduktan bir hafta sonra normal hayatına dönmektedir.