İzmir Dolgu Fiyatları

29.05.2020
85
İzmir Dolgu Fiyatları

Dolgun ve hacimli bir dudak bayanlar için önemlidir. Dudakların bakımlı ve şekillenmiş olması ise psikolojik olarak kadının kendini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Yapılacak dudak dolgusu işlemi sonrasında ise daha çekici ve şekillenmiş bir yüz hattına sahip olabilirsiniz.

İzmir’de dudak dolgusu işlemi en sık yapılan estetik dolgu işlemlerinin başında gelir. İzmir dolgu fiyatları arasında her zaman profesyonel hizmet veren merkezimiz uygun fiyatla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Dudak dolgusu basit gibi görünse de uzmanlık isteyen bir iştir. Dolayısıyla bu işlemin yapılmasını sağlayan merkez ve hekiminde mutlaka bu alanda deneyim sahibi olması gerekir. Dolgu için kullanılan malzeme Hyaluronik asit bazlı materyallerdir. Bu maddenin uygulanmış olduğu bölge belli bir süre boyunca şeklini korumaya devam eder. Ancak dolgu geçici yapılan bir işlemdir ve süresi dolduğunda yeniden yapılması gerekir.

Dudak Dolgusu İşlemi

Dudaklara yapılan dolgu işlemi hızlıca uygulanabilir. Öncesinde anestezik krem sürülerek uygulama bölgesi uyuşturulur ve bu sayede bölgede acı ve ağrı hissedilmez. Dudaklara yapılan işlem kişinin tercihine bağlıdır. İstenilen hacim ve şekil belirlendikten sonra uygulama yapılabilir.

Dudak Dolgusu Sonrası

Dudak dolgusu sonrasında dudaklarda kısa bir süre içerisinde şişkinlik oluşur. Batırılan iğnelerin etkisiyle morluklar yaşanabilir. Ortalama olarak 2 gün içerisinde tüm şişkinlikler ve morluklarda kendi kendine kaybolacaktır.  Dudak dolgusu yapıldıktan sonra 2 saatlik süre içerisinde herhangi bir şeyin yenilip içilmemesi gerekir. İşlemin süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir. 6–12 ay içerisinde de kalıcılığını kaybeder. Yapılan dolgu işleminin hemen ardından sosyal yaşama kalınan yerden devam edilebilir.

İzmir Dolgu Fiyatları

İzmir Dolgu Fiyatları

Dudak Dolgusunun Riskleri Var mıdır?

İzmir dolgu fiyatları incelenirken merak edilen hususlardan birisi de risklerin olup olmadığıdır. Her işlemde olduğu gibi dolgu uygulamasında da birtakım riskler vardır. En sık rastlanılan riskler kızarıklık, şişkinlik ve uçuktur. Bunun dışında herhangi bir risk söz konusu değildir.

Firmamız dolgu işlemlerinde size profesyonel hizmet vererek dudaklarınızın istenilen dolgunluğa ve şekle kavuşmasını sağlayacaktır.

Firmamıza http://www.esteview.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.