İzmir Fransız Askısı

18.06.2020
158
İzmir Fransız Askısı

Fransız Askısı

Fransız askısı, ameliyatsız olan bir yüz germe işlemidir. Yöntem ilk olarak Fransa’da geliştirilip uygulanmaya başlandığı için adı Fransız askısı olarak belirlenmiştir. Ancak firmamız İzmir Fransız askısı konusunda profesyonel bir uygulama gerçekleştirerek başarılı sonuçlar ortaya çıkaracak başarılı bir ekip ve ekipmanlara sahiptir.

Fransız Askısı Kimler İçin Uygundur?

Estetik bir işlemdir dedik ancak bu işlemde cerrahi bir süreç olmadığından dolayı, özellikle cerrahiye başvurmak isteyen kişiler tercih eder. Cildin eski haline dönüştürülmesini isteyen bayan ya da erkek herkes yaptırabilir. Yaşlanma sürecinin geciktirilmesi amacıyla uygulanan bu yöntem sayesinde oldukça sağlıklı sonuçlar ortaya çıkar.

Eğer yüz hatlarınızdan memnun değil ve cildinizin çeşitli bölgelerinde sarkma, kırışıklık söz konusuysa, kısmi yüz felci geçirmişseniz tedavi amaçlı olarak tercih edebilirsiniz. Askılama yönteminde kullanılan ürünün vücuda zarar vermiyor oluşu ise uzun yıllar boyunca cilt altında kalmasına yeterli bir nedendir.

İzmir Fransız askısı için bizimle iletişime geçin.

İzmir Fransız Askısı

İzmir Fransız Askısı

Fransız Askısı Alternatif Olabilir mi?

Cerrahi sonuçlar uygulandıktan sonra çok uzun yıllar boyunca kalıcı sonuçlar ortaya çıkarır, fakat bu tarz işlemlerde maliyet ve uygulamanın iyileşme süreci fazladır. Cerrahi operasyonun dışında yapılan işlemler ise kalıcı bir çözüm olmadığından dolayı Fransız askısı uygulaması alternatif olarak sunuluyor olsa da hastaların tercihleri genelde bu yönde olur. Bunun için Fransız askısı hakkında aslında alternatif bir yöntem demek doğru olmaz.

Gelişen teknoloji beraberinde kullanılan sistemlerin daha pratik, daha nokta çözüm ve hız kazandırmış olması özellikle yüz germe operasyonlarında ameliyatsız uygulamaların ön plana çıkmasını sağladı. Yapılan uygulamalarda başarı oranının % 100 olması ve doğru çözüm geliştirmesi Fransız askısının da giderek daha fazla kişi tarafından tercih edilmesine imkan sağladı.

Kullanılan İpler Yaşlanmayı Nasıl Etkiler?

Askılama işlemi ipler sayesinde yapılır ancak yaşlanmanın devam ettiğini düşündüğümüzde kafanızda iplerin yaşlanma surecini nasıl etkileyeceği sorusunu da ortaya çıkarabilir.

İnsan yüzü yaşlanmaya karşı koyamaz bunun için yüz kırışmaya devam eder. Çekme ve asma işleminde kullanılan ipler kasları asla etkilemez bu nedenle yaşlanma gerçekleştikçe iplerin vücuda hiçbir zararı olmaz.

İzmir Fransız askısı için bizimle http://www.esteview.com/ adresimizden iletişime geçebilirsiniz.