İzmir Gamze Estetiği Fiyatları

17.06.2020
161
İzmir Gamze Estetiği Fiyatları

Gamze Estetiği Fiyatları

Yaşadığımız dönemde oldukça popüler hale gelen gamze estetiği operasyonu bir çok kişinin yüzünde görmek istediği bir işlemdir. Yaklaşık olarak otuz dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilen gamze estetiği operasyonu on sekiz yaşını geçiren herkese kolaylıkla uygulanabilmektedir. Kişinin talebi üzerine çift veya tek taraflı olarak yapıldığı gibi sabit olan veya sadece kişi güldüğü zaman ortaya çıkan gamze estetiği operasyonu yapılmaktadır.

İzmir gamze estetiği fiyatları konusunda uygun fiyat garantisi sunmakta olan kuruluşumuz sağlık koşullarına uygun olarak hizmetlerine devam etmektedir. Kuruluşumuza gamze estetiği yaptırmak isteyen hastalarımızın tercih ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yapmış olduğumuz gamze estetiği ameliyatı sonucunda gülüşünüzü kusursuz kılacak olan bir görünüme sahip olacaksınız. Gamze estetiği operasyonlarında kişinin talep ettiği işlem türü ve yapılacak olan işlem fiyatı belirleyen ana unsurdur.

Gamze Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır?

Gamze estetiği operasyonunda hastanın tıbbi öyküsü dinlenerek gerekli görülen tahlil ve tetkikler istenmektedir. Kullanmakta olduğu kanama artırma etkisi olan aspirin ve benzeri ilaçları ameliyattan bir süre önce kesmesi istenir. Hasta ameliyat öncesinde ve sonrasında neler yapacağı ve nelere dikkat etmesi konusunda alanında uzman cerrahlarımız tarafından ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilmektedir.

İzmir Gamze Estetiği Fiyatları

İzmir Gamze Estetiği Fiyatları

Gamze estetiği ameliyatı yaklaşık yarım saat gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanan bir işlemdir. Çoğunlukla ağız içerisinden bölgeye müdahale edilerek yanakta fazla yağ dokusu alındığı için yanak bölgesinde herhangi bir iz oluşumuna neden olmaz. Ağzın iç kısmında yer alan dikişler ameliyattan kısa bir süre sonra kendiliğinden yok olacağından dolayı hasta için her hangi bir sıkıntı oluşturmamaktadır.

Gamze estetiği operasyonundan sonra hastanın yanak bölgesinde şişlik ve morluklar görülebilmektedir. Oluşan bu morluk ve şişlikler operasyondan bir hafta sonra tamamen kaybolmaktadır. Gamze estetiği yüz bölgesinde yapıldığı gibi kalçada da sıklıkla uygulanmaktadır.

Son dönemlerde özellikle bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan bu gamze estetiği operasyonu çift taraflı olarak simetriye uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kalça bölgesinde gamze görünümü isteyenlerin tercih ettikleri bu işlem yüzde uygulanan gamze estetiğine nazaran daha kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Genellikle yirmi dakikada tamamlanan operasyon sonrasında kişi istediği görünüme sahip olabilmektedir.