İzmir Gamze Estetiği

13.06.2020
109
İzmir Gamze Estetiği

Gamze Estetiği

Kısa süren bir operasyon sonucunda mükemmel gamzelere sahip olmak birçok kadının hayalini kurmuş olduğu bir durumdur. Özellikle son dönemlerde kadınların sıklıkla tercih ettiği ve özellikle gülünce kişiyi daha sevimli ve çekici hale getirmektedir. Yanakta ve bel bölgesinde gamze estetiği yapılarak kişinin istediği görünüme sahip olması sağlanmaktadır.

Gamze isteği erkeklere oranla kadınlarda daha fazladır. Daha sevimli ve etkileyici bir görünüm sağlayan gamze estetiği yaklaşık 20 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir.

Aslında anatomik bir kusurun sonucunda oluşan gamzeler kişiyi olduğundan daha genç ve sıcakkanlı göstermektedir. Doğuştan gamzelere sahip olan insanlarda zigomaticus adı verilen kasın normal gelişiminde yaşanan sorun nedeniyle oluşmaktadır. Sadece yüzde değil vücudun birçok yerinde gamze oluşabilmektedir.

İzmir Gamze Estetiği

İzmir Gamze Estetiği

Gamze Estetiği Nasıl Yapılır?

Gamze operasyonlarında ilk olarak kişinin gamze istetiği bölge belirlenmektedir. Kadınlarda yanak ve kalçanın üzerinde istenilen gamze erkeklerde sadece yanak bölgesinde tercih edilmektedir. Estetik alanında kadınların tercihlerinin sınırsızlığı bu alanda yapılabilecek olan operasyonları da çoğaltmaktadır. Kısa süren gamze estetiği operasyonlarında gamzenin nerede istendiği belirledikten sonra operasyon gerçekleştirilir.

Derinin alt tabakasında bulunan fazla yağ dokusu alınarak istenilen gamze şekli elde edilmektedir. Kişinin isteği üzerine yüz bölgesine iki farklı türde gamze uygulanabilmektedir. Birinci uygulama yüzde sabit olarak görünen gamzeler, ikinci uygulama ise sadece kişinin güldüğü zaman belirginleşen gamzelerdir. Burada hangi tür gamze seçeceği tamamen kişinin tercihine bırakılmıştır. Bu iki tür gamze uygulamasında kişinin yüz yapısı da belirleyici unsur olmaktadır. Genellikle lokal anestezi yöntemiyle yapılan gamze estetiği çok kolay bir operasyondur.

Kişinin yüzüne daha sevimli ve etkileyici bir görünüm kazandıran gamzeler gülüşün daha kusursuz olmasını sağlıyor. Birçok insanın doğuştan sahip olduğu gamzeler ne yazık ki herkeste olmayabiliyor. Gamze estetiği ile gülüşü kusursuz kılan gamzelere sahip olmak artık sanıldığı kadar zor değil.

İzmir gamze estetiği konusunda uzman olan kuruluşumuzla artık gülüşünüzü kusursuz kılacak gamzelere sahip olmak çok kolay. 20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde alanında uzman cerrahlarımız tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda sorunsuz bir şekilde istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.