İzmir Mezoterapi Fiyatları

30.05.2020
109
İzmir Mezoterapi Fiyatları

Mezoterapi işlemi vücudun belli bölgelerine yapılan düzenleyici bir uygulamadır. Bu işlem sırasında uygulama alanına vitamin, mineral ve aminoasit gibi maddeler enjekte edilerek cildin daha canlı ve sıkı görünmesi sağlanmış olur. Mezoterapi tıbbi bir tedavi olsa da cerrahi bir işlem değildir. Kadın ya da erkek herkese yapılabilir. Yapılan uygulama sadece estetik amaçlı olmadığı gibi tedavi edici bir özelliği de vardır.

İzmir mezoterapi fiyatları konusunda bize ulaşarak detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Kozmetik Amaçlı Mezoterapi

Kozmetik amaçlı yapılan mezoterapi uygulamasında hedef cildin gençleştirilmesi, dökülen saçların durdurulması, selülitlerin yok edilmesi, bölgesel yağlanma tedavisi, yüz mezoterapisi gibidir.

Mezoterapi uygulaması sonrasında ciltte nemlendirici bir etki sağlanmış ve yuz hatlarının düzeltilmesi tamamlanmış olur. Kırışıklıkların tedavisi yapılarak, çizgiler ortadan kaldırılır. Bölgesel olarak kan dolaşımını düzene sokacağı için cilt daha canlı taze ve genç bir görünüm kazanır. Yüzdeki yorgun ifade giderilir.

Yüz Mezoterapisi

Yüzde yapılan mezoterapi uygulaması boyun, dekolte bölgesi, eller, kollar ve göğüs olarak sayılabilir. Uygulama alanına göre 1 hafta ile 4 hafta arasında değişen bir seans süresi vardır. 3–6 ay sonrasında ise tekrar edilmesi gerekir. İlk seansta istenilen sonuç net olarak görünmüyor olsa da ikinci seansta artık gözle görülür bir etki ortaya çıkar. İşlemin tamamlanması sonrasında belli bir süre boyunca cildin yenilenmesi de devam eder.

İzmir Mezoterapi fiyatları hakkında detaylı bilgilere bize ulaşarak sahip olabilirsiniz.

İzmir Mezoterapi Fiyatları

İzmir Mezoterapi Fiyatları

Vücut Mezoterapisi

Vücut mezoterapisi en yaygın olarak tercih edilen işlemlerin başında gelir. Bu işlemin yağ yakıcı, fibröz bantları ortadan kaldıran, şişlik giderici, dolaşım destekleyici, cildi tonifiye edici özellik söz konusudur. Uygulamanın yapıldığı bölgeler ise kollar, bacaklar, karın, bel bölgesi, yan taraflar, kalça, basen, diz üstüdür.

Seans süreleri kişiden kişiye değişiklik gösterir. Başarı süresi ise genelde 8–10 seans olarak belirlenmiştir. Seansların ortalama aralıkları 1 -2 hafta arasında değişir.

Saç Mezoterapisi

Saç mezoterapisi sayesinde saçlarda meydana gelen dökülmeler durur ya da geciktirilir. Saçlar yeniden canlanarak sağlıklı bir görünüm kazanır.

İzmir mezoterapi fiyatları ile ilgili sitemizi ziyaret edebilirsiniz.