İzmir Saç Ekimi Fiyatları

22.05.2020
213
İzmir Saç Ekimi Fiyatları

İzmir saç ekimi fiyatları arasında en uygun fiyat garantisi veren firmamız saç ekimi fiyatlarımızı belirlerken saç ekilecek olan bölgenin yoğunluğuna ve saç ekilecek olan bölgeye göre fiyatlarımızı belirlemekteyiz.

Saç ekim fiyatları tavan ve taban fiyat uygulamasının olmamasından dolayı her hastanede ve saç ekimi yapan her klinikte fiyat farkları görülmektedir. İşinde uzman olmayan ve merdiven altı diye tabir edebileceğimiz bazı saç ekim merkezleri sağlık koşullarına uymayan son derece sağlıksız ortamlarda saç ekim işlemini gerçekleştirerek meslek hakkında insanların yanlış fikir sahibi olmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda yüksek fiyatlar veren bu saç ekim merkezleri müşterilerin bu mesleğe olan güveninin de azalmasına neden olmaktadır.

İzmir saç ekimi konusunda öncü olan kuruluşumuz yapmış olduğu başarılı operasyonlar ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Yapmış olduğumuz çalışmalarımızda fiyat politikamız hep aynı doğrultudadır. Aldığımız ücretten çok müşteri memnuniyeti ve sağlığına önem vermekteyiz.

Kişilerin saç dökülme durumuna göre değişen uygulamalarımızda fiyatta da bazı farklılıklar bulunmaktadır.

Saç Dökülmesinin Nedenleri Nelerdir?

Özellikle erkeklerin büyük bir kısmında görülen saç dökülmesinin birçok farklı nedeni bulunmaktadır. Kişinin genetik yapısının yanında çevresel faktörler de saç dökülmesine neden olan faktörler arasında yer almaktadır. İnsanların estetik görünümü olumsuz yönde etkileyen saç dökülmesi kişinin psikolojik olarak bir takım sorunlar yaşamasına neden olmaktadır. Hem estetik açıdan hem de cerrahi açıdan düşünüldüğünde saç ekimi kişinin kendini daha iyi hissedebilmesi açısından çok önemlidir.

Saç dökülmesinin en büyük nedenlerinden biri de kişinin hormonlarındaki düzensizlik ve yüksek oranda anemisinin olmasıdır. Kelliğe neden olan saç dökülmesinde saç ekimi kişinin psikolojik sorun yaşamaması için gerekli görülmektedir. Saç dökülmesinin nedeni belirlendikten sonra hastaya uygun olan tıbbi ilaçlar veya otolog büyüme faktörlerinin uygulanması ile saç dökülmesine neden olan faktörler ortadan kaldırılmaktadır.

Saç ekimi konusunda yeterli donanıma sahip olan kuruluşumuz saç dökülmesi yaşayan hastalara tekrar estetik görünümlerine kavuşabilmeleri için kendilerine en uygun olan yöntemi kullanarak saç ekimi yapmaktayız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile alanında uzman olan hekimlerimiz tarafından saç ekimi, saç mezoterapisi, sakal ve bıyık ekimi gibi tedaviler başarılı bir şekilde sürdürülmektedir.