İzmir Saç Mezoterapi Fiyatları

22.05.2020
93
İzmir Saç Mezoterapi Fiyatları

Saç Mezoterapi Fiyatları

Saç mezoterapi fiyatları uygulanan seansların sayısına ve kişide görülen saç dökülmesinin durumuna göre değişiklik göstermektedir. İzmir saç mezoterapi fiyatları ile diğer illerde uygulanan fiyatlar arasında da farklar oluşabilmektedir.

Saç mezoterapisinde tedavi için uygun görülen ilaç saçlı deriye enjekte edilerek hastanın istediği görünüme kavuşması uzman hekimlerimiz tarafından sağlanmaktadır. İzmir saç mezoterapi fiyatları arasında uygun fiyat garantisi sunan firmamız, hastalarımızın sağlığını ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktayız. Uygulamış olduğumuz tedavi yönteminde kesinlikle hastamızın ağrı ve acı duymaması için gerekli olan önlemleri almaktayız. Tedavisi sona eren hastamız hiçbir sağlık sorunu yaşamadan normal yaşantısına devam edebilmektedir.

Saç Mezoterapisi Kimler İçin Uygundur?

Saç dökülmelerinin çok farklı sebepleri bulunmaktadır. Saç mezoterapisinin kişiye fayda sağlayabilmesi için saç dökülmesinin asıl nedeninin iyi bilinmesi ve tedaviye başlanmadan önce mutlaka tespit edilmesi gerekmektedir. Stresin sebep olduğu saç dökülmeleri, kişinin metabolizması, mevsim geçişlerinde yaşanan saç dökülmeleri ve kadınların doğum sonrası yaşamış oldukları saç dökülmeleri saç mezoterapi yöntemine cevap veren saç dökülmeleridir. Genetik ve hormonsal sebeplerden saç dökülmesi yaşayanlar için kesim çözüm olmamakla birlikte tedaviye ek olarak uygulanmakta olan bir yöntemdir.

Saç dökülmesi yaşayan kişinin saç mezoterapi yöntemine ihtiyaç duyup duymadığını anlaması için saçını orta kuvvetle çekmesi yeterli olacaktır. Eğer bu kuvvet uygulaması sonrasında elinde 4 veya 5 tel saç bulunuyorsa tedaviye başlanması gerekmektedir. Her tedavide olduğu gibi saç mezoterapisinde de erken müdahale tedavinin başarısını artıracaktır.

  • Erkeklerde belirgin olarak görülen saç dökülmelerinde
  • Kadınlarda doğumdan sonra meydana gelen saç dökülmelerinde
  • Sedef hastalığı, liken gibi saçlı bölgede görülen deri hastalıklarında
  • Saçkıran sebebiyle saçların dökülmesi sonucu
  • Çekmeye bağlı olarak yaşanan saç dökülmeleri
  • Kadınlarda kansızlığa bağlı olarak yaşanan genel saç dökülmesi

Saç mezoterapi uygulaması yukarıda sayılan durumlarda uygulanmaktadır. Saç mezoterapi uygulaması hamileler, emziren anneler, immünolojik rahatsızlığı olan kişiler ve diyabet hastaları için uygun olmayan bir uygulamadır.

Saç mezoterapi yöntemi kalp yetmezliği yaşayan kişilere, diyabet hastalarına, böbrek hastalarına, hamilelik ve emzirme döneminde olan kadınlara kesinlikle uygulanmamalıdır.

İzmir saç mezoterapi fiyatları ve tedavi süreci hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.