İzmir Sakal Bıyık Ekimi Fiyatları

İzmir Sakal Bıyık Ekimi Fiyatları

Sakal ve bıyık erkekler için önemli bir tamamlayıcıdır. Belli bir yaştan sonra sakalın ya da bıyığın çıkmaması erkekte psikolojik bir soruna neden olabileceği gibi, sakal ya da bıyığın zamanla dökülmüş olması da büyük bir problem olarak görülür. İnsanın uzuvlarından herhangi birinin eksik olması estetik açıdan çirkin bir görüntü oluşturacak ve kendi imajını çizmesine engel olacaktır. Sakal ve bıyığı da bir uzuv olarak düşündüğümüzde yoksunluğu büyük bir sorundur.

İzmir sakal bıyık ekimi fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Sakal Ekimi Fiyatları

Yüzdeki sakal bölgesinde farklı nedenlerden dolayı sakallar çıkmayabiliyor. Şekil bozukluğuna neden olan bu durum firmamız tarafından uzman hekimlerimizce çok kısa bir sürede çözülebilirken, İzmir sakal ve bıyık ekimi fiyatlarının da uygun olması herkesin bu hizmete ulaşabilmesini kolaylaştırmaktadır.

Sakal Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekiminde olduğu gibi sakal ekiminde de donör bölge yoğunlukla ensedir. Enseden alınan saç kökleri, yüzde kılların olmadığı bölgeye ekilir. Yapılan bu işlem sonrasında yüzde herhangi bir kesi ya da iz oluşmaz. Bölgesel olarak sakal kaybı yaşanmışsa bu durumda geri kalan bölgeye dokunulmadan doğal bir görüntü ortaya çıkarılır. Eğer yüzde sakal hiç yoksa bu durumda enseden alınacak olan saç köklerinin miktarı buna göre belirlenir. Bu işlem esnasında genelde 1000–3000 saç köküne ihtiyaç vardır.

Sakal ekimi öncesinde ilk olarak nasıl bir uygulama yapılması gerektiği planlanır. Eğer yüzde yara ya da yanık varsa bu durumda tüm sakal bölgesine uygulama gerçekleştirilir. Ekim işlemi 20–22 yaşlarından itibaren yapılabilir. Favori, kaç ekimi ve bıyık ekimi işlemi de yine aynı şekilde yapılır.

İzmir Sakal Bıyık Ekimi Fiyatları

İzmir Sakal Bıyık Ekimi Fiyatları

İzmir Bıyık Ekimi

İzmir bıyık ekimi fiyatları dökülmüş olan bölgeye göre değişiklik gösterir. Çünkü olmayan bir bıyık ile dökülmüş ve seyrek olan bir bıyık için kullanılacak olan gref sayısı eşit değildir. Bu nedenle İzmir sakal bıyık ekimi fiyatları için öncelikli olarak muayene olunması ve planlamanın ona göre yapılması gerekir.

Sakal ve Bıyık Ekimi Sonrası

Sakal ve bıyık ekimi sonrasında bölgede bir müddet kızarık görüntü oluşur ve bu görüntü genellikle 1 – 2 gün içerisinde kendiliğinden geçer.