İzmir Sakal Bıyık Ekimi

İzmir Sakal Bıyık Ekimi

Erkeklerde yaşanan sakal ve bıyık yetersizliği kişinin özgüvenini önemli ölçüde zedelemektedir. İzmir sakal ve bıyık ekimi konusunda öncü olan kuruluşumuz erkeklerin bu sorununa en güzel şekilde çözüm bulmayı hedefliyoruz. Alanında uzman hekimlerimiz ile sağlık koşullarına son derece elverişli olan kliniğimizde birçok başarılı çalışmaya imza attık ve atmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizin sağlığını ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak titizlikle yürüttüğümüz hizmetlerimizde kişinin ihtiyaç duyduğu tedavi yöntemini seçerek kendisine faydalı olmak adına elimizden geleni yapmaktayız.

Sakal Kaybının Nedenleri Nelerdir?

Kişide yaşanan sakal kaybı saç dökülmesi gibi değildir ve sakal kaybının birçok nedeni bulunmaktadır. Kişiden kişiye göre değişiklik gösteren sakal yapısı genellikle genler ile ilgili olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bazı erkeklerde sık bir yapıya sahip olan sakal bölgesi bazı erkeklerde ise yok denilecek kadar azdır. Köselik denilen bu yetersiz sakal ve bıyık erkeklerde özgüveni zedelediğinden sosyal ilişkileri olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Özellikle bölgesel bir sakal dökülmesi yaşanıyorsa bu durum kişiye daha fazla rahatsızlık verecektir. İzmir sakal ve bıyık ekimi konusunda son derece başarılı işlere imza atan firmamız bölgesel sakal dökülmesi yaşayan erkeklerin bu sıkıntıdan kurtulabilmesi için gerekli olan tedaviyi uygulamaktadır.

Bölgesel sakal kaybı bulunan ve bize başvuran hastalarımıza sakal bölgesinin sıklığına uygun olacak şekilde ekim yaparak çevresi ile uyumlu olacak şekilde sakal ekimi gerçekleştirmekteyiz.

İşinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılan sakal ekimlerinde özellikle bölgesel sakal kayıplarında yapılan ekimlerde çevresiyle uyum sağlamayan ve göze hoş görünmeyen bir sakal yapısı ortaya çıkarılmaktadır. Bu nedenle sakal ekimi yaptırmadan önce mutlaka ekim işlemini yapacak olan ekim merkezinin sağlık koşullarına uygun olup olmadığını ve ekim işlemini gerçekleştirecek olan hekimin işinin ehli olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından kişinin sakal ve bıyık yapısına uygun olacak şekilde ekim yapılarak estetik görünüm kazandırılmaktadır.

İzmir Sakal Bıyık Ekimi

Sakal ve Bıyık Ekimi Kimlere Yapılabilir?

Sakal ve bıyık ekimi yapılmadan önce ilk olarak sakal ve bıyık kaybına neden olan faktörler belirlenmelidir. İzmir sakal ve bıyık ekimi yapan firmalar arasında öncü olan kuruluşumuz sakal ve bıyık ekimine karar vermeden önce genellikle hastalarımızın ergenlik dönemini atlatmış olmasına dikkat ediyoruz. Bu anlamda gelişimini tamamladığını düşündüğümüz hastalarımıza tedavi uygularken hormonal ve metabolik rahatsızlıklarını dikkatlice araştırdıktan sonra ekim işlemine engel teşkil edecek bir durumun olmadığına kanaat getirince ekim işlemine başlıyoruz.

http://www.esteview.com/