İzmir Yanak Estetiği Fiyatları

13.06.2020
102
İzmir Yanak Estetiği Fiyatları

Yüze ayrı bir güzellik katan yanaklar yapılan estetik operasyon sonucunda daha belirgin ve keskin hatlara sahip olmayı sağlamaktadır. Kişiye daha çekici ve etkileyici bir görünüm kazandırma etkisi bulunan yanaklar ayrıca göz ve çenenin görümünü de değiştirmektedir. Alanında uzman olan cerrahlarımız tarafından son derece büyük titizlik gösterilerek gerçekleştirilen yanak estetiği operasyonlarında kişiye istediği estetik görünüm sağlanmaktadır. Son derece uygun olan yanak estetiği fiyatlarımız kişiyi maddi açıdan zorlamayacak şekilde düzenlenmektedir.

Hollywood yanağı olarak bilinen yanak estetiği operasyonlarımız ve yanak estetiği fiyatlarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilmek için randevu talep ederek bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İzmir yanak estetiği fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunların başında hastanın yüz yapısı en belirleyici faktördür. Hastanın istemiş olduğu estetiğin türü operasyonun türü gibi konular fiyat konusunda fark oluşmasına neden olabilmektedir.

Yanak estetiği hakkında aklınıza takılan ve öğrenmek istediğiniz her konu hakkında bizimle iletişime geçmeniz halinde size alanında uzman olan hekimlerimiz tarafından ayrıntılı bilgi verilecektir.

Yanak Estetiğine Neden İhtiyaç Duyulur?

Son yıllarda Hollywood yanağı estetiği oldukça yoğun ilgi görmektedir. Özellikle kadınlar daha çekici ve güzel görünüme sahip olabilmek için vücutlarının birçok bölgesinde estetiğe ihtiyaç duymaktadır. Daha belirgin yüz hatlarına sahip olmak ve etkileyici bir görünüm kazanmak için sıklıkla tercih edilen Hollywood yanağı estetiği yüz şekline ve kişinin istediği şekil esas alınarak yapılan bir estetik operasyondur.

İzmir Yanak Estetiği Fiyatları

İzmir Yanak Estetiği Fiyatları

Yanak Estetik Ameliyatı Nasıl Gerçekleştirilir?

Yaklaşık olarak 45 dakika gibi bir sürede gerçekleştirilen yanak estetik ameliyatı kişinin yanak bölgesinde bulunan fazla yağ dokusunun çıkarılması işlemidir. Kişinin tercihine ve sağlık durumuna göre lokal veya genel anestezi yöntemi ile yapılmakta olan yanak estetiği ameliyatı ağız içerisinden gerçekleştirildiği için yanak bölgesinde iz oluşumuna sebep olmamaktadır. Fakat kişinin istek ve ihtiyacına göre bazı durumlarda ağız içerisinden ve yanağın dış kısmından fazla yağ dokusuna müdahale edilebilmektedir. Yanak estetiği ameliyatında kanama ve ağrı yaşanmamaktadır. Hasta kısa bir süre içerisinde taburcu edilmektedir. Ameliyat sonrasında ise hasta nasıl beslenmesi gerektiği konusunda nelerden kaçınması gerektiği konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirilmektedir.