17.05.2020
112
Mezoterapi

Yüzde özellikle yaşlanma etkilerin görüldüğü yerlere, mezoterapi yöntemi kullanılarak bazı anti-aging özellikteki yapı, vitamin ve minerallerin uygulanmasıdır. Bu etkili ilaçlar yüzdeki sadece yorgun kısımlara uygulanırken diğer kısımlar rahat bırakılarak gereksiz olarak bir etkene maruz bırakılmayarak yorulmalarına izin verilmeyecektir. İzmir mezoterapi merkezinde uzman doktorlarımız eşliğinde mezoterapi fiyatlarını öğrenebilir, hijyenik ve ekonomik biçimde tedavinizi olabilirsiniz.

Mezoterapi Botox

Uygulanacak kişinin ihtiyacına göre seans periyotları ayarlanırken, çoğunlukla altı seansta istenen etkiye ulaşılmaktadır. Bir destek tedavi yöntemi olarak da botoks ve dolgunun yanında sıkça başvurulan bir yöntemdir.

Mezoterapi izmir

İnce ve kısa iğne uçları kullanılarak uygulanan mezoterapi yöntemi, selülit tedavisinde ve bölgesel zayıflama amaçlı olarak genellikle estetik için kullanılmaktadır.

2020 yılı Mezoterapi Fiyatları

Güncel mezoterapi fiyatları bildiren sitemizde 2020 yılı için en güncel Mezoterapi fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • Mezoterapi 1 Seans = 250 TL
  • Mezoterapi 3 Seans = 600 TL
  • Mezoterapi 5 Seans = 1000 TL
  • Mezoterapi 10 Seans = 1500 TL

Saç dökülmesi, cilt yaşlanması ve çeşitli cilt problemleri için de başvurulan yöntemlerden biri olan mezoterapide yapılacak enjeksiyon sayısı; hastaya, şikayetine ve uygulama yapılacak bölgenin anatomik yapısına bağlı olarak değişmektedir.